Apie Klubą

Lietuvos jagdterjeru augintoju klubo tikslas – vienyti jagdterjeru veislės šunų augintojus, koordinuoti klubo narių veiklą, atstovauti klubo narių interesams, juos ginti ir tenkinti kitus viešuosius interesus.

Klubas siekia plėtoti atsakingos šunininkystės idėjas visuomenėje, skatinti visuomenės toleranciją šunims, vienyti ir koordinuoti jagdterjeru veislės šunų mylėtojų veiklą.

Klubas teikia metodinę pagalbą JAK nariams, atstovauja ir gina JAK narių teises, jų interesus LKD, valstybinės valdžios ir valdymo institucijose, tarptautinėse organizacijose, bendradarbiauja su analogiškomis Lietuvos ir užsienio valstybių asociacijomis, tarptautinėmis organizacijomis

Lietuvos jagdterjerų augintojų klubo nariu gali tapti fiziniai asmenys – Lietuvos Respulikos piliečiai, besidomintys jagdterjerų veislės šunimis ir ne tik, raštu pateikę norą būti klubo nariais, bei susimokėję stojamąjį ir nario mokestį. Vėliau nario mokestis mokamas kas metus.

Stojamasis klubo mokestis – 15 eur. Metinis nario mokestis – 15 eur

JAK klubo kodas 301892555
Klubo prezidentas Raimondas Cvirka
Аdresas Nemuno g. 10, Pavilkijo k., Šakių r.
Telefono nr Jagdterjeru Augintoju Klubas Мобильный телефон

Parama 2%

Norėdami galite skirti 2% jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą JAK

Kiekvienas dirbantis Lietuvos Respublikos pilietis gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2% nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Paramą galite skirti dviem būdais:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *